Новини України. 20 січня. На Дніпропетровщині правоохоронці розкрили жорстоке вбивство.

Жінку жорстоко вбили двоє дітей

73-річну жінку позбавили життя в ніч проти минулої суботи в Орджонікідзе, повідомляє ТСН. Але, кажуть оперативники, приголомшила навіть не жорстокість злочину, а самі підозрювані. Ними виявилися двоє дітей – 14-річний вихованець місцевого інтернату та його 11-річний приятель.

Конфлікту не було. Діти просто вирішили розважитись. Принаймні, так вони пояснили правоохоронцям. У гостях у знайомої пенсіонерки затримані були не вперше. Вихованець місцевого інтернату Артем зізнається: через те, що знайома пані Єлизавета любила випити і часто запрошувала скласти їй компанію, до неї тягнуло, як магнітом.

“Ми прийшли до неї, щоби вночі іти щедрувати, – розповідає Артем. – Із дому йти щедрувати не могли, родичі вночі нікуди б нас не пустили. А вона поїла нас горілкою. Ми випили три чарки”.

Того дня пенсіонерка отримала пенсію. Як завжди, купила пляшку горілки. І дітям, що прийшли у гості, запропонувала скласти компанію. Затримані пригадують, коли сп’яніла жінка заснула, вони спочатку стрибали по ній, щоби подивитися, чи прокинеться, а потім почали бити. Уже вранці тіло пенсіонерки знайшла онука.

Затримані зізнаються, що били жертву руками і ногами. “Вона померла від численних побоїв, переломів ребер та черепно-мозкових травм”, – каже керівник Орджонікідзевського міського відділу міліції Михайло Крижовець.

Останніх гостей пенсіонерки правоохоронці затримали через добу. Сусіди бачили, як до жінки заходили двоє хлопців. В одному з них упізнали учня інтернату. Приятелька пенсіонерки пояснює: жінка колись працювала в цьому закладі і дуже тепло ставилася до тамтешніх вихованців.

“Вона їх підгодовувала, – пригадує подруга загиблої Людмила Бражнець, – гроші давала з пенсії. В ту ніч я теж чула дитячі голоси. Це вони чотири години над нею знущалися, всі ребра поламали. Одне увійшло в серце”.

У школі-інтернаті, де навчався 14-річний хлопець, кажуть, лихе запідозрили, коли хлопець не прийшов на заняття.

“На заняттях його в той день не було, – розповідає директор неповної ЗОШ-інтернату Валентина Туліна. – Це зафіксовано в усіх документах, ми його так і не знайшли. Це був вихідний. Ми мали право його відпустити.

Де шукати хлопців, не знали і їхні рідні. Правоохоронці знайшли підлітків у сусідньому під’їзді того самого будинку, де мешкала пенсіонерка. Після “недитячих” розваг вони відсипались у квартирі випадкового знайомого. Кримінальну справу в міліції порушили за статтею “навмисне вбивство”. 14-річний Артем чекатиме суду в СІЗО. Йому загрожує до 10-ти років ув’язнення. А от його 11-річного приятеля після допиту відпустили додому. Від покарання його врятував юний вік.

Джерело ТСН 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.