Новини України. 24 січня. Народний депутат від НУ-НС, колишній заступник голови СБУ Геннадій Москаль упевнений, що вирок екс-міністру МВС Юрію Луценку давно написаний в Адміністрації Президента, а судовий процес носить лише формальний характер.

Москаль заявляв, що вирок Луценку давно написано

Про це він заявив у понеділок в Донецьку на прес-конференції, прогнозуючи на прохання журналістів подальший розвиток судового процесу над  Луценко.

«Суд – це формальність… Це просто формальність, яку треба пройти. Повірте мені, що вирок написаний, і він не написаний в суді, він вже написаний в Адміністрації Президента», – заявив Москаль.

При цьому він додав, що місія судді Сергія Вовка полягає тільки в тому, щоб по закінченні процесу зачитати вже давно заготовлений вердикт.

«Пану Вовку, як головуючому, тільки треба буде вже по закінченні процесу, передбаченого Кримінально-процесуальним кодексом, потім зачитати вирок», – сказав народний депутат, ще раз підкресливши, що даний суд – «це чиста формальність і театральний спектакль», який є політичним замовленням.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.