Новини України. 28 січня. Відео. Працівники МНС б’ють на сполох – українці не готові до суворої зими.

Рейди МНС проходять у всіх регіонах України

Перший огляд домівки у селі на Київщині. Мешканка села Литвинівка, пенсіонерка пані Марія, зустрічає непрошених гостей.

МНСники відразу зазначають, стара електропроводка може не витримати навіть малопотужного обігрівача. Відтак, пожежа неминуча. Альтернативи ж немає. Стара газова колонка може вибухнути у будь-який момент, прогнозують рятувальники.

Незаможним обіцяють виправити несправності. Такі рейди проходять у всіх регіонах України.

“Сформовуються відповідні бригади, у кожній сільській раді відпрацьовуються списки таких людей і проходиться подвірно. Заходиться в кожне подвір’я, в кожну домівку. В першу чергу, це інструктаж про заходи пожежної безпеки. При цьому, проводиться профілактичний огляд домоволодіння. Ми виявляємо які є недоліки, порушники можуть при тих чи інших обставинах призвести до пожежі в даному будинку”, – каже начальник управління Державного нагляду з питань пожежної безпеки Олександр Степчук.

Мешканці села досі з жахом згадують трагедію, коли під час пожежі у молодої матері Мілли згоріла одномісячна дитинка, поки її не було вдома. Пожежники не встигли врятувати немовля.

Цього року лише на Київщині під час пожеж загинуло 5 дітей. Впродовж минулого року в Україні внаслідок пожеж загинуло майже три тисячі осіб, серед яких 92 дитини.

ВІДЕО

За матеріалами Новини 24

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.