Новини політики. 18 січня. Президент України Віктор Янукович прийняв заяву про відставку міністра фінансів Федора Ярошенка.

Федір Ярошенко пішов за власним бажанням

Як повідомляє прес-служба глави держави, з проханням про відставку Ярошенко звернувся до Януковича під час сьогоднішньої зустрічі з президентом.

«Порадившись з прем’єр-міністром, я попросив президента звільнити мене з посади міністра фінансів за власним бажанням. Глава держави підтримав мою пропозицію. Я написав заяву за власним бажанням», – сказав Ярошенко після завершення зустрічі.

Він також зазначив, що залишається прихильником реформаторського курсу Януковича. «Я дуже радий, що міністерство потужно виконує всі завдання. Але, безумовно, завжди є проблеми. Я хотів би побажати новому міністру фінансів поменше допускати помилок і більш ефективно працювати», – сказав Ярошенко.

Екс-міністр підкреслив, що після «відновлення форми» проситиме президента довірити йому роботу на тій ділянці, на якій той визнає доцільним.

Нагадаємо, 11 січня президент Віктор Янукович запропонував тим міністрам, хто не задоволений умовами своєї праці написати заяви про відставку. «Але треба розуміти, що назад шляху не буде», – додав глава держави.

За матеріалами Фокус

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.