Новини світу. 31 січня. Колишній глава нью-йоркської звукозаписної компанії “Уайнд-ап рекордс” і завзятий гравець в покер, 67-річний Алан Мелтцер залишив 1,5 млн дол у спадок своїм водієві і швейцару.

Алан Мелтцер залишив 1,5 млн дол у спадок... своїм водієві і швейцарe

“Я поки не придумав, що робити з грошима, але одне знаю точно: кожен рік я буду приносити квіти на могилу Алана. Він був відмінним хлопцем, завжди в гарному настрої. Незважаючи на те, що я став багатим, не можу сказати, що я дуже радий: адже це означає, що Алана більше немає з нами”, – зазначив новоспечений мільйонер, 54-річний шофер Жан Лаборд. Йому Мелтцер заповідав 1 млн дол – 10% свого статку.

Круглу суму – 500 тис дол – магнат залишив також швейцару свого будинку на Манхеттені Шамілю Деміражу. “Ми з Аланом були хорошими друзями, але для мене настільки широкий жест став великою несподіванкою”, – поділився враженнями портьє.

Мелтцер помер у жовтні – через рік після розлучення з дружиною Діаною, з якою вони прожили 13 років. Дітей у пари не було.

Дружині мільйонер не залишив ні цента, проте вона, як пишуть ЗМІ, нітрохи цим не засмучена. “Він залишив гроші тому, кому захотів. Ми розлучені, і мені абсолютно все одно, що він зробив зі своїми мільйонами”, – зазначила Діана.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.