Новини України. 3 січня. Міністерство внутрішніх справ України закупило 1500 мультимовних голосових комунікаторів та електронних перекладачів американської компанії ECTACO, Inc. для майбутнього фінального турніру Чемпіонату Європи з футболу Євро-2012 на суму понад 5,55 млн гривень.

Перекладач

Як повідомили у МВС, вартість одного комунікатора склала 3700 гривень.

Водночас у компанії-виробнику повідомили, що українські міліціонери отримають спеціальну модель iTRAVL, призначену для працівників органів безпеки, подібну до тієї, що використовувалася на Олімпіаді у Пекіні у 2008 році.

“Вона підтримує російську, українську, англійську, іспанську, італійську, німецьку, польську, португальську та французьку мови. Крім того, модель містить аудіорозмовник, що розпізнає мову та забезпечує переклад 14 тис. фраз, а також вбудовану програму для прискореного вивчення іноземних мов”, – зазначили у компанії.

ECTACO уточнює, що українська міліція тестувала комунікатор із лютого 2011 року.

“Важливо відзначити, що пристрій – це бюджетне рішення в порівнянні з конкуруючими на ринку. Він може бути перепрограмований після чемпіонату для виконання різних завдань”, – наводяться в повідомленні слова генерального директора компанії Давида Любиницького.

Згідно з інформацією на сайті ECTACO, вартість подібного мультимовного комунікатора iTRAVL NTL-9С становить 529,95 дол.

Джерело ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.