Новини України. 28 січня. МВС склало рейтинг українців, підозрюваних і звинувачених у найтяжчих злочинах.

злочинці
Небезпечні злочинці гуляють на волі

Багато хто з цих людей, які вбивали або грабували, залишаються невловимими вже не один рік, повідомляє Сегодня.

Найкривавішим в міліцейському списку вважається сімферопольський модник з добродушною усмішкою Олександр Сорокін, який навіть на фото в орієнтуванні карного розшуку – у білій сорочці і при краватці.

«Сорокін Олександр 6 червня 2002 в приміщенні фірми «Пірс» в Сімферополі здійснив збройний розбійний напад на чотирьох чоловік, від отриманих ран всі постраждалі померли», – говорять в управлінні зі зв’язків з громадськістю МВС.

«Того дня нападники забрали у загиблих гроші. Сорокін, можливо, після злочину виїхав за кордон», – розповів начальник карного розшуку Київського райвідділу Сімферополя Денис Азаренок. У Сімферополі кажуть, що Сорокін свого часу навіть балотувався в депутати Верховної ради Криму, але не пройшов, потім нібито сколотив банду і зайнявся збройними нальотами.

«Якщо він, ця приваблива зовні і жахлива зсередини людина жива, ми його обов’язково затримаємо», – впевнені у МВС.

Як зізналися в МВС, у розшуку досі знаходяться і ті, хто відзначився у лихі 90-і. Один з останніх гангстерів рекетирської епохи – 44-річний керчанин Радислав Моїсеєнко. Його шукають 15 років.

«Будучи членом ОЗУ «сейле», 24 жовтня 1995 року в придорожньому барі на трасі Сімферополь – Армянськ разом з іншими членами угруповання він убив трьох людей», – заявив один з керівників керченської міліції Дмитро Телічев. Востаннє його бачили, коли він через пару днів після злочину сідав в домашніх тапочках в машину, і відтоді ні слуху, ні духу.

«У місті у нього залишилися мати і сестра, вони теж про нього нічого не знають», – додають керченські оперативники. Про саме угруповання міліціонери кажуть, що воно була назване, як і колись модні сигарети, і вважалося найбагатшим у Криму.

Єдина жінка в десятці запеклих, 58-річна Ольга Дуденко з Івано-Франківська, у розшуку 17 років.

«17 серпня 1995 Ольга з родичкою-спільницею, представившись листоношами, проникли в квартиру і, погрожуючи пістолетом, напали на громадянку Н., вимагаючи гроші», – сказали в МВС.

«Моя невістка Наташа дружила з сім’єю Дуденко, вони приходили до неї на чай. У 1995 році вони дізналися, що Наташа продала квартиру, от і подумали, що у неї вдома багато грошей. Прийшли й почали забивати її молотком, мітили в голову, але потрапили в коліно. Невістка вирвалася і почала кликати на допомогу, збіглися сусіди. Після цього випадку вона не змогла жити в місті, виїхала в Америку», – розповіла свекруха постраждалої Галина Буймер. Як сказали в МВС, на допитах одна із затриманих сказала, що їх вразив британський кримінальний серіал «Вдови», і після цього оперативники цю справу між собою стали називати «справою вдів».

Знайомі деяких злочинців кажуть, що люди спокійно живуть собі за кордоном. І ніхто їх не чіпає. У МВС це спростовують і кажуть, що пошуки тривають постійно. Чому ж не знаходять? На це питання у МВС є кілька відповідей. Перша – розшукувані зробили собі фальшиві паспорти або виїхали за кордон з новими документами. Друга – таких, як Моісеєнко, могли вбити конкуренти. І, нарешті, третя – зробили так, як екс-генерал МВС Олексій Пукач, який «заліг на дно» під чужим прізвищем в маленькому селі на 4 роки.

Далі наведений повний список ТОП-10 головних злочинців країни: Моісеєнко Радислав, 44 роки, член ОЗУ “Сейлем” – вбивство трьох осіб; Дуденко Ольга, 58 років – збройний напад, вимагання; Устинов Валерій, 38 років – вбивство трьох осіб; Сорокін Олександр, 38 років – вбивство чотирьох осіб, груповий збройний напад; Абашидзе Гурам, 32 роки – заподіяння важких тілесних ушкоджень, зґвалтування; Дзюндзя Микола, 24 роки – зґвалтування у збоченій формі; Щербина Денис, 34 роки – зґвалтування; Григоренко Юрій, 32 роки – спроба зґвалтування; Байдиров Зейнал Садри-Огли, 43 роки – зґвалтування неповнолітньої; Ніколін Олександр, 22 роки – збройне пограбування банку.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.