Новини світу. 25 січня. Співак знаменитої британської групи The Rolling Stones Мік Джаггер відмовився взяти участь у організовуваному прем’єр-міністром Великобританії Девідом Кемероном чаюванні.

Мік Джаггер
Мік Джаггер не уособлює себе з політикою

Чаювання організоване на відкритті Всесвітнього економічного форуму в швейцарському Давосі з побоювань, що його ім’я буде асоціюватися з політикою очолюваною прем’єром Консервативної партії.

“В ході моєї кар’єри я завжди тримався осторонь від політичних партій, і я приїхав у Давос на запрошення, оскільки думав, що це буде цікаво… Але виявилося, що мене використовують як політичну іграшку, і було зроблено безліч невірних коментарів щодо моїх політичних поглядів “, – заявив відомий музикант.

Джаггер зазначив, що статті в британських газетах, в яких він представлений як консерватор, не відповідають дійсності. При цьому музикант заявив, що завжди цікавився економікою і подіями в світі.

На форумі в Давосі очікується участь представників 19 держав “двадцятки”, а також 2,6 тисячі політиків, бізнесменів, вчених, у тому числі 40 президентів і прем’єр-міністрів.

Джерело panarmenian.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.