Новини економіки. 26 січня. Україна не має наміру ні з ким сваритися, як у питаннях диверсифікації джерел поставок енергоресурсів в Україну, так і в створенні газотранспортного консорціуму, заявляє президент України Віктор Янукович.

Якщо мова йде про консорціум, тут ні про яку боротьбу мова не йде - Янукович

“Ми не збираємося ні з ким, умовно кажучи, лаятися. Ми хочемо підійти до цього виважено, з розумом, і таким чином, щоб знайти в нашій співпраці, у партнерстві, вигоду для всіх.

Якщо мова йде про консорціум, тут ні про яку боротьбу мова не йде”, – сказав він українським журналістам у Давосі (Швейцарія) у четвер, повідомляє Сегодня.

За словами глави української держави, йдеться про об’єднання зусиль учасників консорціуму, які б мали можливість забезпечувати стабільне постачання певних обсягів газу до Європи, забезпечувати технічну надійність газотранспортної системи і знаходити ресурси для модернізації ГТС.

“Ми знаємо, що ця ціна буде десь $ 5-7 млрд”, – підкреслив Янукович.

“А оскільки зацікавлені і постачальники газу і споживачі, ми маємо на увазі і Європу, і Україну, у нас є спільний інтерес, безумовно, ми будемо домовлятися на вигідних умовах”, – додав президент.

Крім того, він зазначив, що Україна прагнутиме до досягнення прозорості експлуатації ГТС, що означає її надійність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.