Новини здоров’я. 2 січня. Як показують дослідження, жителі країн з менш суворими законами про обмеження торгівлі їдять більше шкідливої ​​для здоров’я їжі швидкого приготування, і, відповідно, частіше страждають від проблем з надмірною вагою.

ожиріння
Чим більше забігайлівок швидкого харчування - тим більше товстих людей

Чим більш економічно відкритою є країна, тим більше в ній ресторанів і забігайлівок швидкого харчування, а також товстих людей.

«Не випадково держави з найвищими показниками ожиріння серед населення – це країни з ліберальним підходом до торгівлі, такі як США, Великобританія, Австралія, Нова Зеландія і Канада, на відміну від Японії та Норвегії, де торгівля строго регулюється державою», – зазначають дослідники з університету Мічигану, США.

Згідно з результатами аналізу даних з 26 розвинених країн, в США на кожні 100 000 чоловік припадає 7,5 ресторанів швидкого харчування, а в Канаді – 7,4. Рівень ожиріння в США становить 31% серед чоловіків і 33% серед жінок. В Канаді ці цифри дорівнюють 23% для чоловіків і для жінок.

Для порівняння: на кожні 100 000 японців доводиться лише 0,13 забігайлівок, а на таку ж кількість жителів Норвегії – 0,19. Кількість товстих людей в Японії дорівнює 2,9% серед чоловіків і 3,3% серед жінок, а в Норвегії – 6,4% серед чоловіків і 5,9% серед жінок.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.