Новини світу. 19 січня. Майже 30% росіян виступають за повернення переведення годинника на зимовий час і літній час, свідчать дані опитування дослідницького холдингу “Ромир”.

В цілому росіяни оцінюють скасування переходу на зимовий час неоднозначно

При цьому за даними опитування, 44% респондентів оцінили пропозицію повернутися до переходу на зимовий і літній час недоброзичливо, ще 27% опитаних байдужі до цієї пропозиції.

В цілому росіяни оцінюють скасування переходу на зимовий час неоднозначно: 41% опитаних ставиться до нього позитивно, 27% – негативно, третина (31%) – байдужі, решта не змогли відповісти на поставлене запитання.

Скасування переходу на зимовий час вплинуло на здоров’я 12% опитаних позитивно, ще 64% змін в самопочутті не помітили, 5% не змогли відповісти. Разом з тим 19% росіян зазначили, що скасування переведення стрілок негативно відбилася на їх здоров’ї і самопочутті.

Зокрема вони відзначають, що стали важче прокидатися вчасно (79%), постійно перебувають у поганому настрої через темряву на вулиці (77%), багатьом стало важче працювати вранці (63%).

Опитування було проведено 8 федеральних округах РФ в січні 2012 року. У ньому взяли участь 1000 жителів міст Росії з населенням від 100 тисяч і вище. Вік респондентів – від 18 до 60 років.

За матеріалами РИА-Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.