Новини здоров’я. 28 січня. Любов матері необхідна не тільки для нормального емоційного розвитку дитини, але і для її здоров’я.

Материнська любов допомагає захистити організм дітей від майбутніх хвороб

Як вважають експерти з США, материнська любов захищає людину від хвороб в будь-якому віці.

Як відомо, діти, що народилися в бідних родинах, частіше стикаються з хронічними проблемами зі здоров’ям, коли виростають, однак на здоров’я деяких людей бідність у дитинстві не має значного впливу.

Американські експерти довели, що материнська любов і турбота допомагають захистити організм дітей від майбутніх хвороб, навіть якщо вони ростуть у злиднях.

В ході роботи вчені оцінювали стан здоров’я 1000 осіб із сімей з низьким соціально-економічним статусом, звертаючи уваги на такі хронічні хвороби, як діабет і захворювання серцево-судинної системи. Також, вони спостерігали за здоров’ям 1200 людей протягом 10 років, щоб визначити вплив материнської турботи на їх фізичний стан.

«Стрес, який люди відчувають в дитинстві, накладає відбиток на його біологічне здоров’я в дорослому віці. Тим не менш, материнська турбота може значно знизити цей ризик. Можливо, вся справа в комбінації співчуття, вміння боротися з труднощами і самоповаги, які турботлива мати прищеплює своїм дітям», – підкреслили дослідники.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.