Новини України. 16 січня. Екс-міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко просить суд про примусовий привід свідків.

Луценко незадоволений роботою зі свідками

Про це він сказав під час сьогоднішнього засідання,  передає ЛІГАБізнесІнформ.

Луценко уточнив, що переглянув складений прокуратурою список свідків, запрошених до суду.

“Станом на минуле засідання 10 свідків зі списку взагалі не отримували повісток. Загалом отримали повістки, але не з’явилися до суду, 45 осіб. З них більше 20 чоловік отримували повістки від трьох до п’яти разів. Я не розумію, чому суд не приймає рішення про примусовий привід цих свідків”, – сказав він.

Луценко обурився, що суд не заслухав жодного члена комісії, яка приймала рішення про виділення квартири Леоніду Приступлюку.

“Чому сьогодні 57 свідків пропущено, а в коридорі стоїть два свідки останнього, четвертого епізоду? Ви що, вважаєте, що Коляда і Євдокимов (допитані на попередньому засіданні, – ред.) – єдині свідки по третьому епізоду? Мене все це наводить на роздуми , що суд отримав завдання пропустити всіх свідків, під гарантію замовника цієї кримінальної справи отримати від усіх, хто не прийшов, заяви про їх небажання свідчити в суді і обмежитися зачитуванням свідчень”, – сказав екс-міністр.

За його словами, в МВС вже зібрані такі заяви від десятків співробітників.

“Але в судах немає жодної такої заяви. Це означає, що хтось невідомий диригує нашим процесом. Інакше як пояснити, що десятки свідків взагалі не отримують повістки, що отримують повістки пенсіонери МВС, а діючі співробітники – ні?” – додав він.

З огляду на це, Луценко попросив суд відправити повістки всім свідкам зі списку.

“І прошу сьогодні ж прийняти рішення про примусовий привід тих громадян, які отримали більше трьох повісток і не з’явилися”, – підкреслив він.

Нагадаємо, раніше сьогодні екс-міністр звернув увагу, що останнім часом судові засідання у його справі проходять щодня без перерви на обід. На його думку, це свідчить про те, що Печерський районний суд отримав завдання прискорити розгляд його кримінальної справи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.