Новини спорту. 14 січня. Під час операції, яку в неділю провели Мірчі Луческу в поліклініці бухарестського університету, був не тільки встановлений дренаж для виведення крові з плевральної порожнини, а й титановими пластинами були зафіксовані зламані ребра.

Мірча Луческу
Мірча Луческу тепер з титановими ребрами

“Після фіксації зламаних кісток біль припиниться через два-три дні. Крім того, через три тижні після операції пацієнт може повернутися до нормальної діяльності”, – пояснив хірург-ортопед, професор Георге Бурней.

Представник університетської клініки, доктор Богдан Попеску, зізнався, що у Луческу “були встановлені на трьох найбільш серйозно постраждалих ребрах титанові пластини, для того, щоб пацієнт міг безболісно дихати”.

Крім цього, були встановлені дві трубочки для виведення залишків крові в плевральної порожнини, одна вже вилучена.

“Трубки будуть прибрані після рентгенівського знімка, який повинен показати зникнення гемотораксу (скупчення крові в плевральну порожнину), але, поки у нього буде дещо сковано розширення легенів і грудної клітини”, – пояснив професор Бурней.

Фахівець сказав, що Луческу зможе відновити тренування без будь-яких проблем. У середу тренер “Шахтаря” вже ходив по палаті.

“Йому, напевно, будуть потрібні деякі дихальні вправи, які здійснюється за допомогою спірометра”, – підсумував лікар.

Джерело Террикон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.