Новини спорту. 29 січня. “Ліверпуль” виявився палачом манчестерських команд у кубкових змаганнях.

Мерсисайдці крокують у 1/8 фіналу Кубка Англії

Тиждеть тому мерсисайдці обіграли “Манчестер Сіті” у півфіналі Кубка Ліги, а тепер перемогли “Манчестер Юнайтед” у 1/16 фіналу Кубка Англії.

Рахунок на 21-й хвилині відкрив Даніель Аггер, вдало замкнувши подачу Стівена Джеррардa з кутового. Утім, ще до перерви манкуніанці зусиллями Пак Джі Суна, котрий використав фланговий простріл Рафаела, відновили рівновагу.

Перемогу ж господарям за три хвилини до фінального свистка приніс Дірк Кейт. Отримавши м’яч від Ендрю Керролла, голландець втік від Патріса Евра та влучно пробив у ближній кут.

Також в 1/8 фіналу турніру пробився “Челсі”, котрий завдяки голу Хуана Мати здобув перемогу в лондонському дербі над “Куїнз Парк Рейнджерс”.

Крокують далі й “Тоттенхем” з “Евертоном”, що виявилися сильнішими за “Уотфорд” та “Фулхем” відповідно.

У інших поєдинках за участю команд Прем’єр-ліги “Болтон Уондерерс” з рахунком 2:1 обіграв валійців з “Суонсі Сіті”, а “Сток Сіті” забив два “сухі” голи “Дербі Каунті”, “ВестБром” поступився вдома “Норвічу”, а “Ньюкасл Юнайтед” припинив боротьбу в турнірі, програвши “Брайтону”, що представляє другий дивізіон.