Новини медицини. 16 січня. Вчені з Ізраїлю та США встановили, що грейпфрут може лікувати від ожиріння і діабету.

Грейпфрут допомагає уникнути ожиріння та діабет

До такого висновку вони прийшли після досліджень в Європейському Університеті в Єрусалимі та Центральному госпіталі Массачусетса, де було встановлено, що до складу грейпфрута входить антиоксидант – нарингенін. Якраз ця речовина і додає гіркуватий смак цьому фрукту. Нарингенін здатний збільшити розщеплення жирів в печінці і підвищити чутливість організму до інсуліну.

Препарати, створені на основі нарингеніну, сприяють схудненню. Причому, застосовуючи ці препарати для боротьби з надмірною вагою, вам не доведеться відмовлятися від основного харчування.

Вчені також з’ясували, що нарингенін здатний підвищити чутливість тканин до інсуліну, а також допомагає клітинам печінки розщеплювати жири. Таким чином, вчені дійшли висновку, що антиоксидант нарінгенін володіє ще і профілактичним засобом проти цукрового діабету. А діабет, як правило, супроводжується ожирінням.

Професор Яков Наміаса (Yaakov Nahmias) говорить, що в дослідженнях було встановлено, що антиоксидант нарінгенін значно знижує ризик ожиріння і регулює рівень холестерину в організмі.

Медики радять частіше їсти грейфпрут і захистити себе таким чином від ожиріння.

А ще краще звернутися в спеціалізований медичний центр, де призначать легкий спосіб схуднути. Комп’ютерна діагностика організму дозволяє встановити, чого саме не вистачає людині, через які чинники з’явилося ожиріння, а внаслідок діагностики фахівці призначають курс лікування або препарати для профілактики. Можливо, серед них буде і препарат, заснований на екстракті грейпфрута, щоб жири розщеплювалися самі, а не накопичувалися в організмі.

За матеріалами НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.