Новини здоров’я. 30 січня. Британським лікарям вдалося зробити справжнє диво.

Через 11 днів хлопчик поправився, і його виписали з лікарні

Дитина, яка народилася без крові і не виявляла ознак життя протягом 25 хвилин, була повернуто до життя зусиллями медиків.

Коли мати дитини була вагітною, у неї в матці сформувалася одна зайва вена, що зустрічається рідко (набагато рідше, наприклад, ніж передчасні пологи), але є небезпечною патологією. Коли на 37-му тижні вена розірвалася, її дитина втратила буквально всю кров. Жінці негайно провели кесарів розтин, проте малюк народився без ознак життя.

Щоб врятувати малюка, лікарі з лікарні Мейдстауна (Великобританія) перелили йому кров і помістили в охолоджуючу камеру, знизивши температуру його тіла до 33 градусів, що дозволяє запобігти незворотні зміни, змушуючи кров відтікати від шкіри до голови і серця. Протягом трьох днів лікарі поступово піднімали його температуру до нормальних 37 градусів. Через 11 днів хлопчик поправився, і його виписали з лікарні.

Зараз 15-місячний хлопчик абсолютно здоровий, і його мати вперше змогла розповісти про історію пологів, що настільки приголомшила її і лікарів лікарні.

«Він народився мертвим і без крові, а тепер він сидить навпроти і посміхається мені. Я ніколи не зможу віддячити лікарям, які подарували мені цей чудовий подарунок», – розповіла жінка.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.