Новини здоров’я. 17 січня. 20-річний Нуржан Уркешбаев з Казахстану страждає від рідкісної генетичної аномалії – прогерії.

Нуржан Уркешбаев після операції

Дане відхилення пов’язано з мутацією гена LMNA, що приводить до передчасного старіння шкіри і внутрішніх органів. Незважаючи на серйозність недуги, лікарям вдалося змінити зовнішність молодої людини після серії операцій. Тепер він виглядає на десять років молодше.

Як каже батько хлопця, здається, ніби зовні син помолодшав на цілих 30 років. Зараз зовні Нуржан Уркешбаев відповідає своєму фактичному віку. Відомо, що домогтися такого ефекту лікарям вдалося, провівши оперативне втручання в кілька етапів.

Спочатку була зроблена підтяжка обличчя, шиї, чола, верхніх і нижніх повік. Планується проведення додаткових операцій, але, як підкреслюють медики, це вже на розсуд пацієнта. У травні поточного року лікарі проведуть огляд хлопця, щоб зрозуміти подальший хід лікування. До цього ж часу буде видно результат пластики.

За даними хірурга Булата Баірова, це перший факт захворювання прогерією в Казахстані. Усього ж у світі фіксується не більше 80 пацієнтів з подібною недугою. У даному випадку внутрішні органи не постраждали через хворобу, тому можна було проводити пластичну операцію.

Джерело  meddaily.ru 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.