Новини політики. 4 грудня. Екс-губернатор штату Массачусетс Мітт Ромні з незначною перевагою здобув перемогу на республіканських праймеріз (так звані “кокуси”) в Айові.

Мітт Ромні

Ромні отримав на вісім голосів більше, ніж його найближчий суперник – колишній сенатор з Пенсильванії Рік Санторума, що свідчить про відсутність сильного лідера в республіканському таборі. Усього в голосуванні взяли участь 122 тис. 255 осіб.

Ромні підтримують ділові кола республіканців, тоді як Санторума консолідує навколо себе християнських консерваторів.

Санторума став останнім, хто вступив у президентську гонку, проте він швидко набирає популярність. Варто зазначити, що останньою його серйозною програмною заявою став намір силовим способом вирішити іранське ядерне питання, якщо Тегеран добровільно не демонтує всі об’єкти, які беруть участь у ядерних дослідженнях.

На третьому місці за підсумками голосування виявився конгресмен із Техасу Рон Пол, відомий своєю антивоєнною риторикою і активним захистом цивільних прав. Він виступає за відмову від участі США в будь-яких збройних конфліктах за кордоном і спонсорування іноземних держав, у тому числі Ізраїлю, за ліквідацію Федеральної резервної системи і радикальне скорочення кількості міністерств.

Нагадаємо, вибори президента США намічені на 6 листопада цього року.

Джерело РБК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.