Новини культури. 14 січня. Міністр культури України 2012 рік зустрічає з оптимізмом і вважає, що «вже можна говорити про стабільність у розвитку нашої культурної сфери».

Михайло Кулиняк

«Є увагу до культурній сфері – з боку президента України, уряду, – зазначив міністр у коментарі ZN.UA. – У першу чергу це проявляється у чіткому розумінні гуманітарної політики, яка орієнтована на європейські цінності. І в цьому плані Міністерство культури спільно з Національним інститутом стратегічних досліджень має завершити розробку Концепції стратегії нової культурної політики. Одна з головних тез майбутньої концепції в тому, що культурна (більш широко – гуманітарна) політика є складовою частиною державної безпеки в плані осмислення наших національних інтересів».

За словами Кулиняка, в році, міністерство продовжуватиме роботу над законодавчими ініціативами щодо авторських прав.

«Розраховуємо на прийняття законопроекту “Про національний культурній спадщині”, – додав чиновник. – Уже з лютого буде впроваджена система електронних квитків в українські театри. Один з головних пріоритетів – підтримка академічного мистецтва. Плануємо виділяти кошти для запису CD українських переможців та лауреатів міжнародних конкурсів. У контексті підготовки до Євро-2012 одним з наймасштабніших проектів стане Перша київська бієнале в “Мистецькому Арсеналі”».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.