Новини авто. 13 січня. Концерн BMW остаточно підтвердив свої наміри з виробництва спорт-кросовера X4.

BMW X4 буде на базі Х3

BMW X4 буде позиціонуватися приблизно таким же чином, що і BMW X6 – як позашляхове спорткупе. Очікується, що для його створення використають платформу нинішнього покоління BMW X3, а випуском кросовера займеться той же завод, де виробляються Х3, Х5, та Х6. Підприємство розташоване в Спартанбурзі, Південна Кароліна.

У BMW заявили, що планують реорганізувати виробництво, для чого інвестують в завод близько 900 млн доларів протягом найближчих трьох років. У середньостроковій перспективі обсяги виробництва заводу повинні досягти 350 000 одиниць. Скільки з них припаде на частку Х4, поки не повідомляється.

Раніше керівник BMW Норберт Райтхофер заявляв, що кросовер Х4 за габаритами буде подібний до моделі Х3 і отримає ті ж самі чотири- і шестициліндрові двигуни, але, за прикладом Х6, тільки чотири посадочні місця. Попередньо відомо, що авто матиме 6-ступінчасту МКПП, 7-ступеневу коробку з двома зчепленнями і 8-діапазонний “автомат”. У продаж BMW Х4 надійде в 2014 році, на рік пізніше за свого основного конкурента Porsche Cajun.

За матеріалами avtovesti

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.