Новини України. 4 січня. У головному офісі «Привату» в Донецьку в траурних рамках виставили фото загиблих, а донеччани приносять до відділення квіти.

До донецького банку несуть квіти

У 32-річної керуючої відділенням банку Олени Атачкіной залишилася півторарічна донька Софія.

«Сонечка було довгоочікуваною дитиною – вони з чоловіком Миколою мріяли про дітей. Олена родом з Шахтарська, у неї ще залишилися мама і сестра», – розповіли колеги Атачкіной.

Банкіри з великою теплотою відгукуються про загиблих – клієнт-менеджера 23-річну Тетяну Шевцову і 27-річну  Олену Гініятулліну. До того ж, Тетяна Шевцова, за даними, була вагітна. 27-річна касир Тетяна Бурцева тількицього року закінчила торговельний університет, а 45-річного охоронця Вадима Бондаренко в «Приваті» характеризують як чесну і чуйну людину.

Прес-секретар “Приватбанку” Олег Серга каже, що у відділенні були всі заходи безпеки – відеокамери, охорона, але після НП система безпеки в банку буде посилена. До речі, заговорили про посилення безпеки в інших фінустановах, де справи з охороною йдуть не так благополучно.

Тим часом у МВС знову підняли питання про те, що банки повинні охоронятися бійцями Держохорони.

«МВС запропонувало Нацбанку внести зміни до постанови НБУ про обов’язкову збройну охорону банківських відділень», – сказав голова Управління по зв’язках з громадськістю МВС Володимир Поліщук. За його словами, якщо у відділенні налічується коштів понад 1 млн грн, то його повинні охороняти спеціально підготовлені бійці Держохорони (структура при Міністерстві внутрішніх справ).

У банках – проти. Кажуть, що розцінки ДСО дорожче приватників (такса ГСОшніков – від 10 тисяч гривень на місяць, у приватників – удвічі дешевше), і що це відіб’ється на клієнтах.

«З появою нової охорони будуть змушені піднімати розцінки на банківські послуги. Наприклад, тарифи за обслуговування клієнтів», – сказали нам в Асоціації українських банків.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.