Новини України. 15 січня. В Криму залишилося лише три регіони, де поки ще не бачили вовків – їх немає тільки на ПБК і в околицях Севастополя і Сімферополя.

вовк
В Криму залишилося лише три регіони, де поки ще не бачили вовків

За словами головного мисливствознавця Бахчисарайського району Сергія Оглобліна, двох вовків минулого місяця бачили біля сіл Маловидного і Ароматного. А це практично центр Криму.

За словами лісників, вовки давно вже стали постійними мешканцями півострова, але якщо раніше вони жили переважно в Джанкойському і Красноперекопському районах, то тепер пішли зі сходу на захід і з півночі на південь.

За словами співробітників Рескомлісу АРК, минулої осені були відзначені особливо масові випадки нападу вовків на свійську худобу по всьому півострову.

«Звичайно, вовки в природі потрібні, але потрібні й особливі заходи безпеки, контроль над ними, – розповів прес-секретар Республіканського комітету з лісового і мисливського господарства Сергій Гвоздецький. – Поки що можна констатувати одне – тенденцію до збільшення стійкої популяції. Вовченята, що з ‘явилися від вовків, виросли і вже не раз вивели потомство, яке, схоже, успішно адаптується від Керчі до Чорноморського».

За матеріалами Новости Крыма

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.