Новини світу. 9 січня. Кращим президентом для США міг би стати робот, здатний управляти країною, саркастично заявив лідер кубинської революції Фідель Кастро в новій статті, опублікованій кубинськими ЗМІ в ніч на понеділок.

Фідель Кастро
Фідель Кастро пише статті про долю людства

“Я впевнений, що 90 відсотків американців, які мають право голосу, – особливо іспаномовні, темношкірі, зростаюча частина середнього класу і збіднілі люди, – проголосували б за робота”, – пише він у статті, яка вийшла під заголовком “Кращий президент для США”.

Кілька днів тому Фідель опублікував статтю, в якій знову закликав людство протистояти двом глобальним загрозам – небезпеки ядерної війни і кліматичних змін.

У нинішній статті лідер кубинської революції коментує повідомлення, що з’явилися у пресі про створення ультратонкого електричного кабелю, який у десять тисяч разів тонший за людську волосину.

“Говорячи про ці наукові досягнення, які мали б послужити благу людства, я згадую про те, що написав чотири дні тому про глобальне потепління…”, – пише він.

“Я уявив собі Обаму, який вміє добре складати слова, для якого у відчайдушній спробі переобрання мрії (Мартіна) Лютера Кінга виявляються далі, ніж найближча населена планета”, – продовжує Кастро.

“Ситуація ще гірше, – кожен з конгресменів-республіканців, здатних виграти президентську гонку, і керівники Tea Party мають більше ядерних бомб за своїми спинами, ніж мирних планів у своїх головах”, – відзначає він.

“Хіба не очевидно, що найгірше – відсутність в Білому Домі робота, здатного правити Сполученими Штатами і не допустити війни, що загрожує покінчити з нашим життям?” – з сарказмом завершує статтю Фідель.

У більшій частині своїх недавніх статей Кастро висловлює стурбованість ситуацією у світі, закликаючи політиків знайти рішення таких проблем як зростання цін на продукти харчування, кліматичні зміни, небезпека розв’язання ядерної війни і подальшої “ядерної зими”.

Лідер кубинської революції неодноразово заявляв, що “людському роду загрожує реальна небезпека зникнення”, при цьому вважаючи, що людство “зможе зберегти себе”.

Джерело РИА Новости 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.