Новини України. 11 січня. Очоливши УСДП, Королевська задекларувала абсолютну автономність своїх дій.

Юрій Прокопчук: Королевська діє автономно

Так прокоментував заяву Наталії Королевської про “п’яту колону” народний депутат, член фракції “БЮТ-Батьківщина” Юрій Прокопчук, інформує прес-служба партії.

Боротися за свободу лідера опозиції Юлії Тимошенко, закликати до об’єднання опозиційних сил і говорити про можливі розколи і “п’яті колони” легше всього перебуваючи за кордоном на відпочинку, в той час, коли сама Юлія Тимошенко у критичному стані перебуває за ґратами.

“Що стосується закликів про об’єднання, то потрібно не закликати, а об’єднуватись. На жаль, такі дії, як проведення з’їзду УСДП в день, коли виносився вирок Юлії Тимошенко та багато інших, – ведуть до роз’єднання”, – сказав народний депутат.

“Королевська була членом партії “Батьківщина”, входила до її політради. Вона була у команді, на основі якої відбуваються реальні об’єднавчі процеси. Щонайменше дивно, коли людина виходить з команди і починає мову про об’єднання”, – зазначив Юрій Прокопчук.

На його переконання, за всю історію України опозиція програвала тоді, коли на перший план виходили політичні амбіції різного роду “лідерів”, і виникали суперечки хто головніший, вагоміший.

“Сьогодні повинно бути реальне об’єднання, а не перетягування канату між політичними силами”, – наголосив народний депутат.

“Очоливши окрему політичну силу, навіть яка входить до складу Блоку Юлії Тимошенко, Наталія Королевська задекларувала абсолютну автономність своїх дій, і ми передбачаємо, що вона збирається йти на вибори окремою колоною”, – наголосив Юрій Прокопчук.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.