Новини України. 30 січня. Користувачі соціальної мережі Facebook обрали відкриття НСК “Олімпійський” та “Арени Львів” найвизначнішими подіями в сфері розвитку інфраструктури країни у 2011 році.

Відкриття "Арени Львів" - найвизначніша подія року

Найбільше голосів українців було віддано за пункт “Відкриття НСК “Олімпійський” та “Арени Львів”.

На другому місці опинилися інфраструктурні об’єкти авіаційної галузі: нова злітно-посадкова смуга в Донецьку, реконструйований термінал “В” та новий термінал “Д” в Борисполі, новий термінал в Харкові.

Відкриття Дарницького мосту в столиці посіло третє місце.

До п’ятірки найвизначніших подій, за оцінками українців, також увійшли швидкісні поїзди “Hyundai” та політ “Мрії” над Донецьком.

Користувачі соціальної мережі віддали свої голоси також за відкриття руху оновленими 2 тис. км автомобільних доріг, створення першої державної служби таксі у “Борисполі”.

Запам’яталося українцям і прийняття нового Повітряного кодексу та відкриття першого в Україні Центру із координації морських пошуково-рятувальних операцій.

Нагадаємо, з 20 до 26 січня включно на сторінці Мініфраструктури в Facebook усі бажаючі мали змогу викласти свою точку зору щодо того, яким досягненням у сфері транспорту та інфраструктури запам’ятався 2011 рік.

Джерело УНН 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.