Новини здоров’я. 13 січня. Більшість кондиціонерів для білизни містять цілий список отрут, які при попаданні в наш організм (через шкіру, в процесі дихання) викликають безліч проблем зі здоров’ям.

Кондиціонери собливо небезпечні для маленьких дітей

Особливо вони небезпечні для маленьких дітей.

Кондиціонери для білизни позиціонують як продукт, що додає «пранню» більше свіжості і комфорту. Деякі з шкідливих інгредієнтів, що входять до складу пом’якшувачів тканини, включають в себе наступні токсини.

Хлороформ. Цю речовину використовували для анестезії з 1800-х років аж до початку 1900-х, коли було встановлено його властивість викликати фатальні порушення серцевого ритму. Хлороформ є канцерогенним нейротоксином, а вдихання його парів може призвести до втрати свідомості, нудоти, головного болю, блювоти, запаморочення і сонливості, а також посилити проблеми із серцем, нирками або печінкою.

А-терпінеол. Викликає серйозні розлади центральної нервової системи, такі як хвороба Альцгеймера, деменція, розсіяний склероз, хвороба Паркінсона, судоми, інсульти і синдром раптової дитячої смерті. Ранні симптоми включають афазію, порушення зору, дезорієнтацію, запаморочення, головний біль, голод, втрату пам’яті, оніміння обличчя, болі в шиї і хребті. А-терпінеол також подразнює слизові оболонки дихальних шляхів і може викликати пригнічення дихання, пневмонію чи набряк.

Бензиловий спирт. Ця речовина подразнює верхні дихальні шляхи і може призвести до розладів центральної нервової системи (ЦНС), головних болей, нудоти, блювоти, запаморочень і сильного падіння артеріального тиску. Бензілацетат пов’язують з раком підшлункової залози. Його пари можуть викликати подразнення очей і дихальних шляхів, а також проникати через шкіру.

Етанол. Ще один інгредієнт пом’якшувачів тканини, який знаходиться в списку небезпечних речовин, що викликають розлади центральної нервової системи. Етилацетат може викликати подразнення очей і дихальних шляхів, сильні головні болі і втрату свідомості, а також пошкодження печінки і нирок.

Камфора легко всмоктується через тканини організму, викликаючи подразнення очей, носа і горла. Вона може викликати запаморочення, сплутаність свідомості, нудоту, посмикування м’язів і судоми.

Ліналоол – викликає респіраторні захворювання та розлади ЦНС. Лімонен – відомий канцероген, який викликати подразнення очей та шкіри. Цю речовину пов’язують з раком молочної залози та органів репродуктивної системи.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.