Новини технологій. 16 січня. В рамках виставки CES 2012, що недавно завершилася, було продемонстровано чимало цікавих розробок, і однією з них стала вельми оригінальна комп’ютерна мишка Level 10 M.

Комп'ютерна мишка Level 10 M

Мишка є результатом співробітництва компанії Thermaltake і BMW Group у вигляді її американського підрозділу DesignworksUSA.

Новий комп’ютерний “гризун” явно орієнтований на шанувальників відеоігор і відрізняється нестандартним високотехнологічним дизайном, а його форма і розмір може регулюватися під долоню користувача, що підвищує зручність роботи з ним.

До особливостей Level 10 M можна віднести і дірчасту “шкірку”, що виявиться корисним для геймерів, чиї руки часто запотівають в ході захоплюючого ігрового процесу.

Будь-які додаткові характеристики Level 10 M, у тому числі роздільна здатність сенсора та застосовані в цьому периферійному пристрої технології, поки не оприлюднюються, невідома і дата реліза нової геймерської мишки. Повідомляється лише, що даний продукт з’явиться в продажу цієї весни і стане першим представником нової серії ігрових аксесуарів.

За матеріалами ferra.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.