Новини світу. 19 січня. Виробник фотокамер Eastman Kodak подав заяву про захист від кредиторів до розділу 11 Кодексу США про банкрутство.

Kodak вже кілька років залишається збитковим

Як повідомляє Reuters, компанія також оголосила про отримання кредиту в 950 мільйонів доларів від Citigroup на 18 місяців, який повинен допомогти Kodak зберегти бізнес.

За словами голови ради директорів компанії Антоніо Перез, менеджмент і акціонери виробника фотокамер вважають, що тимчасове банкрутство є дієвим заходом для збереження Kodak і подальшого його повернення до прибутковості.

The Wall Street Journal з посиланням на власні джерела зазначає, що Kodak має намір продати понад 1,1 тисячі своїх патентів на товари, щоб погасити кредит Citigroup і решту заборгованостей. У п’ятницю, 20 січня рада директорів компанії обговорить кандидатури тимчасового керуючого, який повинен вивести Kodak зі стану банкрутства.

Про те, що виробник фотокамер має намір оголосити про банкрутство, ЗМІ повідомили на початку січня. Під захистом Глави 11 Компанія зможе працювати і виконувати свої зобов’язання перед клієнтами.

Kodak вже кілька років залишається збитковим, через що акції компанії на біржі дешевшають. За останній рік вони впали в ціні більш ніж на 91 відсоток, а 4 січня обвалилися відразу на 28 відсотків. Це сталося після того, як в пресу потрапила інформація про передбачуване банкрутство Kodak.

Свого максимуму (більше 92 доларів) цінні папери компанії досягли в 1997 році. Зараз одна акція Kodak оцінюється в 55 центів. У день перед оголошенням про банкрутство цінні папери компанії виросли на 4,4%.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.