Новини світу. 11 січня. Російський прем”єр, екс-президент і кандидат у президенти Росії Володимир Путін за час свого перебування при владі створив імперію вартістю 130 млрд доларів.

"Клан" Путіна процвітає у всьоуму

Про це пишуть британська газета The Sunday Times і чеська Lidové noviny. Остання віддала так званому “клану Путіна” перше місце в рейтингу найбагатших сімей світу.

За даними видань, статок російського прем’єра і його рідних перевищує 130 млрд доларів, що на 56 млрд більше активів офіційного лідера рейтингу журналу Forbes мексиканського магната Карлоса Слім Елу – власника комунікаційної індустрії загальною вартістю в 74 млрд доларів.

Окремо зазначається, що компанії, які є власністю “клану” не належать державі, але голос Путіна є вирішальним як в адміністративних, так і у фінансових питаннях.

Видання додають, що Путін протягом усього свого перебування при владі успішно поєднував політичну діяльність із підприємницькою. Він зумів створити фінансову імперію, до управління якою привернув велику частину родичів і друзів. У сімейну справу входять племінники Путіна Михайло Путін і Михайло Шеломов, дружина Володимира Путіна Людмила, його брат Ігор, кожен з яких має безпосереднє відношення до великих фінансових структур (досить згадати хоча б банк “Росія”).

Чеське джерело підкреслює, що всі родичі Путіна процвітають у всьому, що б не зробили.

За словами видань, однією з причин рішення Путіна знов балотуватися в президенти стало його прагнення зберегти контроль над створеною ним імперією, що дозволяє також диктувати свої умови найбільшим ЗМІ, незалежно від того, належать вони державі або приватним особам.

Джерело Новая газета 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.