Новини здоров’я. 11 січня. Рівень захворюваності на рак як серед жінок, так і серед чоловіків, поступово знижується, повідомляють американські експерти.

Кількість діагнозів раку грудей у жінок зменшилось на 34%

За статистикою, з 2004 по 2008 рік кількість смертей від раку зменшується на 1,8% в рік серед чоловіків і на 1,6% серед жінок.

У цілому, число нових діагнозів раку з 2004 по 2008 рік знизилося на 0,6% у чоловіків і залишається стабільним у жінок. При цьому деякі види раку, такі як рак підшлункової залози і меланома, стають більш поширеними.

Серед іншого експерти відзначили, що з 2004 по 2008 рік зменшилася захворюваність на рак легень, прямої і товстої кишки, грудей і простати. Кількість смертей від раку легенів знизилося на 40% у чоловіків, а кількість діагнозів раку грудей у ​​жінок зменшилось на 34%. Представники білої раси краще чинять опір раку, ніж афроамериканці.

Серед ракових захворювань, що викликають тривогу фахівців, можна відзначити рак підшлункової залози, рак печінки, щитовидної залози та нирок, а також меланому, рак стравоходу, аденокарциному і деякі види раку, пов’язані з вірусом папіломи людини. Причини підвищення рівня захворюваності цими видами раку невідомі. Можливо, в цьому частково винна епідемія ожиріння, яка спостерігається в розвинених країнах.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.