Новини культури. 6 січня. Глава уряду Великобританії Девід Кемерон вважає передчасним вихід на екрани фільму-біографії “Залізна леді” про життя екс-прем’єра Маргарет Тетчер.

Фільм вийшов більше про старіння і прояви старечого недоумства - Кемерон

Картина британського режисера Філліди Ллойд з американською актрисою Меріл Стріп в головній ролі в п’ятницю виходить в широкий британський прокат. Життя легендарної “залізної леді” у майже двогодинній художній стрічці представлена ​​у вигляді спогадів-флешбеків старої баронеси Тетчер.

“Це зразок фантастичної акторської гри Меріл Стріп, але неможливо зрозуміти, чому цей фільм треба було випускати саме зараз. Цей фільм вийшов більше про старіння і прояви старечого недоумства, ніж про чудового прем’єр-міністра”, – вказав Кемерон.

На його думку, творці картини “могли б випустити його в інший час”. Кемерон також висловив сподівання, що його власне життя і кар’єра “ніколи не з’являться на екрані”.

Стрічка “Залізна леді” вже піддалася критиці як з боку низки кінорецензентів, так і з боку колишніх соратників Тетчер і нинішніх членів Консервативної партії Великобританії.

Наприклад, колишній партійний керівник “торі” і міністр британського уряду лорд Норман Теббіт заявив, що “не пам’ятає Тетчер тією напівістеричною і надмірно емоційною жінкою, якою її зобразили у фільмі”.

За матеріалами РИА-Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.