Новини світу. 25 січня. Капітан “Коста Конкордіа” Франческо Скеттіно звинуватив у катастрофі лайнера якогось менеджера компанії Carnival, якій належить судно, повідомляє Agence France-Presse.

Скетіно продовжує вигороджувати себе

За його словами, саме цей менеджер примусив його підійти дуже близько до берега.

Скеттіно розповів про це в телефонній розмові, що відбулася 14 січня, на наступний день після аварії корабля. Цю розмову капітан лайнера вів, перебуваючи під вартою в поліцейській ділянці міста Орбетелло, і всі його слова були таємно записані поліцією.

“Інша людина на моєму місці не зважилася б проходити так близько до берега, але мені говорили: “Пройди там, пройди там”, – цитує агентство слова капітана. Хто саме чинив тиск на Скеттіно, невідомо, проте з його слів випливає, що це був співробітник компанії Carnival. Де він знаходився – на борту судна або на березі – неясно.

Круїзний лайнер “Коста Конкордія” наскочив на рифи біля берега острова Джильо, отримав пробоїну і затонув 13 січня. На борту судна перебувало 4229 осіб, більшості з них вдалося врятуватися. За останніми даними, в результаті корабельної аварії 16 людей загинули, ще стільки ж вважаються зниклими без вісті.

Скеттіно, якого звинувачують у ненавмисному вбивстві, втечі з борту судна і самій аварії, перебуває під домашнім арештом. За численними свідченнями членів екіпажу лайнера, капітан почав панікувати після аварії і довго не міг прийняти рішення про евакуацію. Коли евакуація почалася, Скеттіно покинув судно одним з перших.

Джерело Лента.ру 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.