Новини економіки. 10 січня. Кабінет міністрів у передвиборчий рік задовільнятиме вимоги тих груп пільговиків, які протестуватимуть біля будівлі уряду.

Володимир В’язівський

Про це сказав, нунсівець Володимир В’язівський, коментуючи можливе поновлення акцій протестів чорнобильців.

За його словами, Верховна Рада, проголосувавши за ручне регулювання розміру соціальних пільг Кабінетом міністрів виконала роль своєрідного “поганого поліцейського”.

“Тепер, коли прийдуть чорнобильці до Кабміну, вони (урядовці – ред.) будуть своєю постановою вирішувати проблеми чорнобильців, коли афганців, відповідно, проблеми афганців без будь-якої участі Верховної Ради. Ролі розписані”, – зауважив парламентар.

У цьому контексті, “нунсівець” наголосив, що для реалізації подібних заходів Кабмін має певний ресурс. В той же час, В’язівський наголосив, що за певних умов можливі акції протесту можуть покращити політичну ситуацію для опозиції.

“Якщо опозиція буде спільно з тими, хто буде пікетувати Кабмін, Адмінстрацію президента, якщо під час діалогу між опозицією та народом будуть висловлюватися максимально споріднені позиції, то можна буде досягти успіху, бо окремішні заклики від соціальних груп можуть закінчитися тим, що буде чергова постанова Кабміну і протестувальники знову підуть”, – підкреслив парламентар.

Раніше представники чорнобильських організацій не виключили поновлення акцій протесту. Вони назвали норму про ручне регулювання розміру соціальних пільг обманом.

Джерело УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.