Новини України. 10 січня. Кабінет Міністрів України кардинально оновив дизайн свого сайту.

Оновлений портал Кабміну

Виконавцем нового порталу для уряду стала компанія «Софтлайн-IT», що перемогла на тендері, де була єдиним учасником. Вартість робіт склала 330 тисяч гривень. Ця ж компанія запускала сайт Кабміну (kmu.gov.ua) у 2002 році, а протягом 2003-2009 років здійснювала його технічну підтримку та супровід.

Новий портал містить, як і раніше, кілька головних розділів – інформацію про уряд та його діяльність, органи влади, нормативно-правову базу, звернення громадян тощо. Окрім того, розширено функціонал медіаматеріалів – фото та відео.

У шапці сайту містяться іконки соціальних мереж, проте клікабельними з них є лише Twitter i Facebook, в той час як Google+ і Blogger взагалі не працюють. Хоча взагалі не зрозуміло для яких цілей урядовий портал може використовувати Blogger. Цікаво, що в розділі Блоги на сайті Кабміну міститься перелік блогів міністрів, які були створені на базі Укрінформу в листопаді, і лише прізвище Миколи Азарова веде на його сторінку у Facebook. Схоже, що найближчим часом прем’єр запустить власний сайт в домені azarov.ua.

Англомовна версія сайту Кабміну має  урізані можливості, новини перекладені у стилі “ukrainian english”.

Джерело watcher.com.ua 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.