Огляд преси. 18 січня. У іранської поліції моралі з’явилися нові завдання: щоб не допустити розповсюдження шкідливого впливу західної культури в ісламській державі, їй доводиться полювати на ляльок Барбі, точніше, на їх продавців.

Іранська поліція вилучає Барбі з магазинів

Про це пише газета Die Standard продавців.

Боротьба проти “загниваючого Заходу” і в тому числі проти ляльок, що носить тепер назву “м’якої війни”, – не новина, говориться в статті.

“Ще в 1996 році релігійні лідери таврували Барбі, продукт американського іграшкового концерну Mattel, як такий, що “не відповідає канонам ісламу”, оскільки вона нібито тягне за собою руйнівні культурні та соціальні наслідки.

Торговці змушені ховати заборонений товар за дозволеними іграшками, щоб захиститися від обшуків борців за моральність. Викидати хіт продажів не хоче ніхто, пише газета. Незважаючи на те, що в 2002 році були випущені ісламські ляльки-конкурентки Сара і Дара, Барбі в Ірані як і раніше користується популярністю. Ляльки, на відміну від західної Барбі, продаються не з розпущеним, а з покритими хусткою волоссям, і одягнені не в облягаючий одяг.

За матеріалами Die Standard

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.