Новини культури. 17 січня. Компанія “ВДБ Груп”, що займається виробництвом комедійних серіалів, подала в Роспатент заявку на реєстрацію інтернет-мема “ржунімагу” в якості товарного знака.

"lol" російською звучить як "ржунимагу"

Під назвою “ржунімагу” компанія показує на своєму інтернет-порталі molodejj.tv фрагменти канадського комедійного скетч-серіалу “lol :-)”. Дана абревіатура, що використовується в інтернеті і в смс-повідомленнях, розшифровується як “Laughing out loud” (у перекладі з англійської – “Сміюся на весь голос”). У російськомовному інтернеті цей вираз часто замінюється мемом “ржунімагу”.

Як повідомила прес-секретар “ВДБ Груп” Олена Берека, проект під назвою “ржунімагу” поки що існує тільки в інтернеті, проте компанія не виключає, що в майбутньому може запропонувати його одному з телеканалів. Відзначається доступність шоу для широкої аудиторії через практично повну відсутність у ньому діалогів.

Популярні інтернет-меми часто привертають увагу підприємців. Так, в листопаді 2011 року саратовський ресторатор Ігор Мєшков подав заявку на реєстрацію бренду “Тро-ло-ло” – інтернет-мема, який народився з пісні радянського виконавця Едуарда Хиля і несподівано став популярним в 2010 році. Мережа міських кафе під назвою “Тро-ло-ло” повинна з’явитися в Саратові вже у 2012 році.

Компанія “ВДБ Груп” займається виробництвом таких телепроектів, як “Даєш молодь”, “Одна за всіх”, “Слава Богу, ти прийшов”, “Іграшки”, “ВідеоБитва” і “Одного разу в міліції”. У 2009 році компанія створила відеопортал molodejj.tv, на якому викладаються телепроекти компанії та молодіжні художні фільми.

Джерело Лента.ру 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.