Новини здоров’я. 22 січня. Дуже важко зважитися поговорити зі своїм партнером про те, що ви збираєтеся розірвати з ним стосунки.

Розрив стосунків завжди травмує

У Великобританії всім, хто не наважується зробити цей крок самостійно, пропонується допомога професіонала.

Джонатан Кейкбуш, колишній маркетолог, настільки впевнено почуває себе при розриві романтичних відносин, що вирішив зайнятися цим професійно. 21-річний професійний «розлучник» бере за свою роботу лише 5 фунтів стерлінгів, і ще додаткові 20 фунтів за годину спілкування з клієнтом. У свою чергу він обіцяє зробити справу так, щоб ви залишилися задоволені результатом.

Кейкбуш вважає себе не тільки відповідною людиною для розриву відносин, а й посередником, який звільняє людей від непотрібної їм любові. Він рекламує свої послуги в Інтернеті, і гарантує результат протягом шести днів.

На даний момент Джонатан «опрацьовує» шість пар на тиждень, і перед тим, як приступити до роботи, завжди розмовляє з людиною, що наважилася на розрив, щоб зрозуміти, що нею керує. При цьому він залишає за собою право відхилити пропозицію, якщо щось в ній здається йому неналежним. Приміром, він ніколи не зв’язується з випадками подружньої невірності.

До ідеї створення подібного бізнесу Кейкбуш прийшов після складного розриву зі своєю дівчиною, коли йому дуже хотілося подзвонити кому-небудь і перекласти цю важку справу на його плечі.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.