Новини світу. 26 січня. Сайт Європарламенту виявився недоступний увечері 26 січня в результаті DDoS-атаки.

Сайт Європарламенту виявився недоступний в результаті DDoS-атаки

За словами представника відомства, ресурс не був зламаний і найближчим часом доступ до нього буде відновлений.

На момент написання замітки сайт , розташований на домені третього рівня (europarl.europa.eu) залишався недоступним, в той час як домен другого рівня – europa.eu – функціонував у нормальному режимі.

Атака відбулася через кілька годин після підписання Польщею Торговельної угоди по боротьбі з контрафакцією (Anti-Counterfeiting Trade Agreement, ACTA), що посилює заходи проти піратських сайтів. Напередодні підписання угоди в Twitter-акаунті хакерського руху Anonymous з’явилося попередження без прямих погроз: “Чекайте нас”.

У зв’язку з цим The New Europe називає виконавцем атаки представників Anonymous. Однак у мікроблозі руху поки не з’явилося ні підтвердження, ні спростування цієї інформації.

Раніше повідомлялося, що Anonymous атакували урядові сайти Польщі на знак протесту проти ACTA. Також представники руху взяли на себе відповідальність за атаки на сайти Міністерства юстиції і Міністерства фінансів Ірландії. Ірландська влада збиралися приймати свій антипіратський закон, однак після хакерських атак і збору більше 40 тисяч підписів під онлайн-петицією заявили про плани пом’якшити законопроект.

Anonymous не є формальною організацією, у зв’язку з чим одні особи, що видають себе за представників руху, можуть заявляти про атаку на якісь ресурси, а інші – спростовувати ці заяви. Така ситуація спостерігалася навколо призначеної від імені Anonymous атаки на соціальну мережу Facebook. Пізніше в ряді блогів, що мають відношення до руху, з’явилися повідомлення про те, що Anonymous не збираються атакувати ресурс.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.