Новини спорту. 26 січня. Гравці “Реала” не вірять, що можна перемогти “Барселону” на “Камп Ноу”.

Хосеп Гвардіола, Жозе Моурінью
Моурінью вважає, що "Реал" грав добре

Таку думку від своїх підопічних почув наставник мадридців Жозе Моурінью.

“Це було легко для мене. Їм просто потрібно було відпочити. Було мало змін. Це коли ваша команда грає погано, варто задуматися. Ми ж у першому таймі грали дуже добре. “Барселона” забили з нічого, у нас же було 4-5 шансів. Шкода, що ми змогли відзначитися лише після перерви”, – сказав він після матчу проти “Барси” в чвертьфіналі Кубка Іспанії.

“Я можу привітати його з перемогою на “Бернабеу”. Я це роблю з повною упевненістю. Так, там Пеп (Гвардіола – ред.) виграв заслужено”, – додав тренер “Реала”.

Моурінью додав, що в роздягальні чув, що виграти на “Камп Ноу” його команді неможливо. На питання журналістів чому так вважають його гравці він сказав: “Самі запитайте їх про це”.

Нагадаємо, “Барселона” за підсумками двох матчів обіграла “Реал” у чвертьфіналі Кубка Іспанії. Вчорашній матч завершився з рахунком 2:2 (перший “Барса” перемогла з рахунком 2:1).