Новини технологій. 10 січня. Компанія “Бі-бі-сі” звинуватила пошуковик Google в отриманні прибутку від реклами сайтів спекулянтів і шахраїв.

Google звинуватили в отриманні прибутку від реклами сайтів спекулянтів і шахраїв

Серед пошукової реклами, яка видавалася користувачам Google автоматичною системою Google AdWords, були пропозиції спекулянтів, нелегально продають квитки на Олімпійські ігри в Лондоні, а також оголошення про продаж підроблених документів і наркотиків.

Зокрема, пошуковий запит про купівлю квитків на Олімпійські ігри видавав в самому верхньому блоці так званої “проспонсорував реклами” (sponsored ads) сайт компанії LiveOlympicTickets, яка займається нелегальним продажем квитків на спортивний захід.

Після того, як в Google надійшли запити від поліції і від компанії “Бі-бі-сі”, реклама була видалена з пошукових запитів. Однак, як повідомили кореспондентам BBC News в Google, всі кошти, отримані від рекламодавців, компанія залишає собі, навіть якщо саме оголошення виявляється нелегальним і видаляється з сайту.

Компанію Google вже не вперше звинувачують у розміщенні незаконної реклами. Так, в серпні 2011 року Google довелося виплатити штраф в 500 мільйонів доларів за публікацію оголошень від канадських фармацевтичних компаній, що продавали заборонені ліки громадянам США.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.