Новини технологій. 4 січня. Компанію Google спіймали на підкупі блогерів для реклами свого інтернет-браузера Google Chrome.

У мережі з'явилися численні повідомлення, автори яких розхвалювали Google Chrome

У мережі з’явилися численні повідомлення, автори яких розхвалювали продукт від Google.

При цьому багато записів вказували на перевагу використання браузера Chrome в малому бізнесі і докладали фрагменти відео останньої реклами Google. Крім того, в кінці багатьох повідомлень можна було побачити фразу “Цей пост спонсорується Google” (“This post is sponsored by Google”).

Таким чином, при введенні в пошуковику Google запиту про переваги браузера Chrome, користувач бачив пости з прихованою рекламою. Додамо, що в записах була відсутня мітка NOFOLLOW, яка виключає рекламні пости з усіх пошукових систем. Таким чином, Google порушила свої власні правила.

Тим часом, корпорація спростовує інформацію про сумнівну рекламної акції. Також у Google підтвердили, що компанія зверталася до низки рекламних агентств, але це не мало відношення до спонсорування блогерів.

Нагадаємо, браузер Google Chrome був запущений в 2008 році. Очікується, що до кінця 2012 року він стане найпопулярнішим браузером в світі.

За матеріалами Світ24

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.