Новини технологій. 26 січня. Інтернет-компанія Google запустила сервіс інформування про землетруси, повені та інші стихійні лиха Public Alerts, інтегрований з існуючим картографічним сервісом Google Maps.

Google запустила сервіс інформування про стихійні лиха

На сторінці сервісу Public Alerts користувач може бачити карту, на якій спеціальними іконками відзначені зони актуальних стихійних лих, які відбуваються в даний момент або прогнозуються синоптиками. В рамках сервісу передбачений пошук інформації – користувач може ввести запит, який цікавить в рядок пошуку, аналогічно існуючої в Google Maps.

Розширений пошук інформації по сервісу реалізується за кількома критеріями – типу стихійного лиха або погодних умов, місцем розташування, датою. Можна ввести своє географічне положення вручну, знайти його на карті або скористатися функцією геолокаційні сервіси.

Одночасно із запуском сервісу Public Alers доступна інформація про погоду та загрози землетрусів і повеней від Національного управління океанічних і атмосферних досліджень США (NOAA), Національної метеорологічної служби США і Геологічної служби США (USGS). Якщо користувач шукає інформацію про те чи інше стихійне лихо у своєму регіоні на Google Maps і якщо одна із зазначених організацій опублікувала попередження про таке нещастя, ця інформація буде першою в результатах пошуку.

Сервіс поки працює в тестовому режимі, і Google планує залучати метеорологічні служби інших країн і різні організації до збору інформації для нього.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.