Новини світу. 17 січня. Російські гей-активісти готують в Москві нічну акцію протесту під назвою “На добраніч, малюки!”.

Геї продовжують боротися за свої права

Проведення “мовчазного” пікету заплановано з 1 до 2 години ночі 20 січня на Пушкінській площі.

Таким чином гей-спільнота збирається висловити своє обурення рішенням Конституційного суду РФ, який визнав правомірною заборону пропаганди гомосексуалізму серед дітей, запроваджену в Рязанській області.

“Уночі діти повинні спати, тому ми й вирішили привернути увагу до подібних абсурдних законів саме в нічний час”, – пояснив засновник руху Московського гей-прайду Микола Алексєєв.

За його словами, “рішення Конституційного Суду в Рязанській справі порушує не тільки російську Конституцію, а й міжнародні зобов’язання Росії. Воно фактично дало карт-бланш іншим російським регіонам на ухвалення подібних законів про заборону гей-пропаганди. Ми це вже бачимо в Архангельській і Костромській областях, а також у Санкт-Петербурзі, ініціатива стала обговорюватися і на федеральному рівні”.

Нагадаємо, раніше віце-прем’єр РФ Дмитро Козак назвав будь-яку пропаганду нетрадиційних сексуальних відносин “огидним заняттям” та заявив, що уряд готовий розглянути заборону пропаганди гомосексуалізму та педофілії на федеральному рівні.

До речі, подібний закон про заборону пропаганди гомосексуалізму розглядається і в Україні.

Джерело  gayrussia.eu 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.