Новини України. 28 січня. Ганна Герман вважає, що Євгенія Тимошенко поводиться як хороша дитина, але, водночас, радить їй не заглиблюватися в політику і позбутися “хвостів” – Немирі і Власенка.

Герман вважає дочку Тимошенко хорошою дитиною

Про це радник Президента керівник Головного управління з гуманітарних та суспільно-політичних питань Адміністрації президента заявила в ефірі 5 каналу.

“Я теж мама, і я вважаю, що хороша дитина – це та дитина, для якої мама є найдорожчим, щоб ця мама не зробила. Хороша дитина – це та дитина, яка буде захищати свою маму, навіть якщо проти неї повстане весь світ. Хороша дитина – це не Павлик Морозов. Тому, я вважаю, що дочка Тимошенко поводиться як хороша дитина”, – зазначила радник Президента.

“Мені шкода, аби її не втягнули в те, що для неї не характерно, в те, що їй не властиво, і те, що чуже. Нехай вона хвости, всяких Немирів і Власенків від себе відсікає. Тому що те, що вона робить і говорить – це викликає співчуття, але коли вона в компанії з ними, з такими, знаєте, скомпрометованими людьми, які вже вийшли в тираж – це їй шкодить”, – заявила Герман.

У середу, 1 лютого, в підкомітеті з європейських справ Комітету зовнішніх відносин Сенату США відбудуться слухання на тему Україна на роздоріжжі: що поставлено на карту для США і Європи. У них передбачено участь дочки екс-прем’єр-міністра України Євгенії Тимошенко.

Джерело Корреспондент

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.