Новини України. 24 січня. Генеральний Секретар Ради Європи Торбйорн Ягланд заявив, що відверто поговорить з главою МЗС України Костянтином Грищенком про дії влади щодо опозиційних лідерів.

Торбйорн Ягланд поговорить відверто з Грищенком

Про це він сказав під час зустрічі з донькою Юлії Тимошенко Євгенією та заступником голови партії “Батьківщина” Григорієм Немирею в Стразбурзі.

Під час зустрічі, на якій обговорювалися питання політично-вмотивованого переслідування лідера опозиції Юлії Тимошенко та членів її колишнього уряду, Торбйорн Ягланд жорстко розкритикував дії чинної української влади, інформує прес-служба “Батьківщини”.

“Події в Україні розвиваються в кричуще неправильному напрямку, що становить загрозу для розвитку вашої держави та європейській інтеграції України”, – наголосив він.

“Я буду абсолютно відвертим з цього приводу під час зустрічі з міністром закордонних справ Грищенком завтра. Ситуація є абсолютно неприйнятною”, – додав генсек Ради Європи.

У свою чергу Євгенія Тимошенко повідомила Торбйорну Ягланду про стан здоров‘я її матері та умови її утримання за гратами.

“Режим Януковича намагається фізично та морально знищити мою матір як свого головного політичного опонента. Проти неї відкриваються безпідставні кримінальні справи, до неї не пускають незалежних лікарів, за нею ведеться цілодобове відеоспостереження у камері, що суперечить усім нормам закону. Але вона не здалася”, – наголосила донька Юлії Тимошенко.

Крім того, учора відбувся виступ Євгенії Тимошенко на засіданні фракції Європейської народної партії у Парламентській асамблеї Ради Європи.

Як відомо, 23-26 січня Євгенія Тимошенко та Григорій Немиря перебувають з візитом у Страсбурзі для участі у сесії Парламентської асамблеї Ради Європи. Немиря та Тимошенко також проводять низку зустрічей з європейськими політиками. Під час сесії ПАРЄ планується прийняття резолюції “Функціонування демократичних інституцій в Україні”.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.