Новини авто. 20 січня. В General Motors комп’ютеризують скло пасажирських вікон автомобілів.

General Motors обладнає автомобілі інтерактивними вікнами

Компанія працює над створенням прозорих інтерактивних дисплеїв, які стануть частиною вікон. Значну частину цільової аудиторії розробки складають діти, але деякі програми напевно сподобаються і дорослим. Для участі в розробці технологічної новинки концерн запросив студентів старшого курсу Академії мистецтв “Бецалель”.

Серед вже готових програм – програма, що дозволяє малювати на склі, і симпатичний персонаж Отто, який біжить (або летить, залежно від швидкості руху) разом з автомобілем, вписуючись в пейзаж за вікном. Крім того, є програма GPS-навігації, з допомогою якої пасажир у разі потреби зможе стати штурманом. Ще один додаток повідомляє докладні дані про роботу всіх систем автомобіля.

Сенсорний дисплей уміє розпізнавати почерк: обриси букв можна малювати прямо пальцем, причому на вікні з’являться не ваші каракулі, а красиві рівні літери. Напис можна “взяти” і перевернути, щоб його було зручно прочитати тим хто знаходиться зовні.

Поки що новий дисплей залишається концептом, але розробники не сумніваються: коли він з’явиться на ринку, попит на нього буде високий.

ВІДЕО

За матеріалами autonews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.