Новини України. 18 січня. У День соборності й свободи, 22 січня, три опозиційні сили – “Батьківщина”, “Фронт Змін” і “Свобода” – підпишуть Угоду про спільні дії Об’єднаних опозиційних сил.

Опозиція об'єднається 22 січня

Про це 17 січня повідомив лідер партії “Фронт Змін” Арсеній Яценюк в ефірі Першого каналу українського радіо.

“Ми проведемо спільний мітинг 22 січня, – сказав Арсеній Яценюк. – Впевнений, що опозиція піде на вибори з єдиною платформою, підписавши угоду про об’єднання опозиційних сил”.

За його словами, завдання опозиції полягає не лише в об’єднанні та в перемозі на виборах.

“Завдання опозиції у тому, щоб на наступний день після перемоги чітко задекларувати план дій парламентської більшості”, – зауважив лідер “Фронту Змін”.

Арсеній Яценюк назвав першочергові закони, які нинішня опозиція ухвалить, утворивши більшість у Верховній Раді після виборів. Зокрема, це нові закони про освіту, охорону здоров’я, а також персональне голосування в парламенті. Буде також ухвалено новий закон про пенсійну реформу, який передбачатиме осучаснення пенсій, а також нову редакцію Податкового кодексу.

Лідер “Фронту Змін” наголосив на необхідності ухвалити новий пакет законодавства про боротьбу з корупцією.

“Влада вже поборола корупцію. Вона її просто очолила”, – цитує Яценюка прес-служба “Фронту змін”.

Він підкреслив, що після перемоги демократичних сил на виборах 2012 року в парламенті буде створено спеціальну слідчу комісію щодо розкрадання державних коштів протягом останніх двох років під час підготовки до Євро-2012. Арсеній Яценюк нагадав, що держава виділила з бюджету на проведення Чемпіонату Європи з футболу колосальні кошти – 10 мільярдів доларів США.

“Ці гроші взяли з кишені кожного українця й відправили на будівництво декількох стадіонів і двох чи трьох доріг. Це Євро для нас вийшло золотим. Я за те, щоб в Україні проводився чемпіонат, але я проти того, щоб розграбовувалися мільярдні кошти”, – зауважив лідер “Фронту Змін”.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.