Новини технологій. 4 січня. У третині всіх прохань про розлучення, поданих у Великобританії в 2011 році, в якості однієї з причин розірвання шлюбу згадуються дії чоловіка в мережі Facebook.

Facebook руйнує британські шлюби

Про це повідомляє PCR з посиланням на сайт Divorce-Online.co.uk, що спеціалізується на допомозі під час розлучення. Усього в ході дослідження було оброблено п’ять тисяч заяв про розлучення.

Divorce-Online вдалося з’ясувати основні причини, через які Facebook руйнує британські шлюби. Найчастіше ті, хто розлучалися, скаржилися на те, що їхні чоловіки писали “неналежні повідомлення” особам протилежної статі (тобто фліртували в мережі). Крім цього британцям часто доводилося дізнаватися про негідну поведінку своєї “половини” від віртуальних друзів.

Подібне дослідження вже проводилося два роки тому, але тоді Facebook згадувався лише у кожному п’ятому проханні про розірвання шлюбу.

Що примітно, інша популярна соціальна мережа, Twitter, практично не винна в розлученнях мешканців Великобританії. Через неї в 2011 році розлучилися лише 0,4 відсотка пар.

Facebook є найпопулярнішою соціальною мережею в світі. Число її активних користувачів складає близько 800 мільйонів чоловік.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.