Новини здоров’я. 30 січня. Вакцини, які ввозяться на територію України, проходять лабораторний контроль та сертифікацію, тому не варто відкладати щеплення дітей.

З сезонних інфекцій, проти яких варто було б провести вакцинацію – це вакцинація проти грипу

Про це сказав доцент кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології Національної медичної академії післядипломної освіти Федір Лапій.

“Не варто було б зараз відкладати вакцинацію проти кору, яка іде у складі комбінованої вакцини – кір, паротит, краснуха. З сезонних інфекцій, проти яких варто було б провести вакцинацію – це вакцинація проти грипу. Хотів би наголосити і на вакцинації проти пневмококової інфекції. Варто подумати про захист і проти вітряної віспи“, – сказав співрозмовник агентства.

На уточнююче запитання, навіщо потрібно щеплювати дітей, фахівець відповів: “Для того, щоб вони не хворіли, не помирали і не ставали інвалідами від хвороб. Вакцинація на сьогодні – це практичний метод попередження тих інфекційних захворювань, від яких ми страждаємо, страждали, можемо померти і мати ускладнення”.

Лапій також зауважив, що зараз батьки все частіше приводять дітей на вакцинацію, в першу чергу, проти тих хвороб, які передбачені у відповідності до календаря щеплень.

Нагадаємо, за даними МОЗ, усі регіони України забезпечені вакциною проти кору.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.